--> Dotaz? Nápad? Problém? Pište SEM

--> Pomozte mi vyřešit moje LETNÍ DILEMA TADY :)

--> Spřáteluju TADY :)


Téma týdne: Ohlušující ticho

13. března 2014 v 16:25 | **Margot-ka* |  Téma týdne

Ohlušující ticho..no..co bych k tomu řekla...říkat nebduu nic, budu to psat, mame byt ticho zejo:D..Tak teda jo... cč :)

Když se řekne "ticho", nebo přímo "ohlušující ticho", nejsem zrovna člověk, co začne nadšeně tleskat.
Abych pravdu řekla, ticho mi nahází celkem hrůzu..je v něm taková nejistota, nevíš co dělat, bojíš se něco říkat, nemám to ráda. Jsem člověk, který už od přírody má rád hluk, "bordel" a když se něco děje. Proto je ticho téměř mým nepřítelem.
Když nejsem sama doma, je to vklidu. Nemáme moc velký byt, takže na nejake ticho rozhodně není šance:D..Tam se neco deje, tam taky, tam se někdo nahlas směje, tam hraje televiza..proste pořád něco. Zato když jsem doma sama a slyším takové to "ohlušující ticho", kdy je největší hluk tikání hodin, jde na mě deprese...fakt:D.. Vždycky si musím bud pustit televizu, písničky, nebo když mám náladu, klidně začnu zpívat.
Nejčastěji se snažím takovým stavům vyhnout. Proto trávím hodně času s kamarády, kdy se pořád něco děje a ticho prostě nemá šanci:D
Je sice pravda, že ticho člověku někdy prospívá, ale toho já nejsem zastánce. Například večer, když není co dělat a nechci být doma, jdu se jen tak projít po naší úžasné městské části Brna, která patří těm klidnějším.No a abych neslyšela ticho, vezmu sluchátka a jsem za vodou:D..
Nevím proč, ale opravdu nejsem přítelem ticha...ještě k tomu ohlušujícího. Ikdyž jdu spát,jsem radši když slyším, jak vedle hraje televiza, nebo klidně zpěv opilců z hospody:D, nebo usínám se sluchátkama v uších....ale třeba chrápání, to mi vadí ještě víc, za to bych vraždila:D (taky jsem jednou kvůli tomu spala v koupelně...ale to už jsme zase jidne:D)
No..to je z mého pohledu tak všecko.. každý to má jinak, někdo samozřejmě ticho uvítá s otevřenou náručí, protože lidi jsou různí žejo.D..Já se ale snažím tichu vyhýbat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tady:)

Ano:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama