--> Dotaz? Nápad? Problém? Pište SEM

--> Pomozte mi vyřešit moje LETNÍ DILEMA TADY :)

--> Spřáteluju TADY :)


Září 2015

Opět promlka

14. září 2015 v 21:16 | **Margot-ka* |  Moje kecy


Tak sem zas tu nejakou dobu nebyla.
Bylo to tedka težší, měla jsem celkem fofry v práci a večer se vždycky našla nějaká akced kam jít, tak jsem toho samozřejmě využila.
Jenže v sobotu to skončilo. Večer po práci jsem byla pozvaná na něco jako párty + snězcomůžeš (:D) u kamaráda ve sklepě. Všecko bylo faajně, zábava super, ale proudila jsem se s teplotou a bolavým krkem.
V neděi a dneska sem ještě s tím musela do práce tak to byla fakt apokalypsa:D
Ted su ale do pátku doma, protože mám volno, tak to udělám jako klidový režim a zas něco řpidám;)


Žaba šperkovnice

14. září 2015 v 21:10 | **Margot-ka* |  Moje doplňky, šperky a ostatní

Nedávno jsem dostala k svátku takovouhle žabu. Nejdřív jsem si říkala, k emu to může být, ale pak mě při pohledu na její velkou hubu napadlo, že si z ní udělám šperkovnici a dám si tam nějaké náramky. Ale jelikož všecko by se mi tam nevlezlo ani ve snu, dávám si tam jen takové ty moje "nejoblíbenější", které nosím nejčastěji. Nevím, jestli původní úmysl stvořitele téhle žabičky byl, že to bude šperkovnica, ale mě se tak hodí:)..Originálnější, než krabice:D


Avicii - For A Better Day

14. září 2015 v 21:05 | **Margot-ka* |  Hudba
Nová písnička od Aviciiho právě na youtube..a tady:D

www.youtube.com

Voňavky Celine Dion & Katy Perry, aneb udělala jsem si opět radost :D

8. září 2015 v 12:10 | **Margot-ka* |  Mé věci
Jsem úchyl na vonavky. Když mi některá voní, musím ji prostě získat ikdybych měla zabíjet:D....No a ted do mojí sbírky přibudly další 2 :)Jaká každá z nich je , v cč:)


Nové sprchové gely z řady Palmolive

7. září 2015 v 17:50 | **Margot-ka* |  Co mě zaujalo
Nedávno k nám do obchodu dorazili novinky a mezi nimi i tyhle sprchové gely od Palmolive. Nikdy pře dtím jsem značku Palmolive nijsk zvlášt nepoužívala a ani mě nezaujala..ae to se ted změnilo:D..
Kvůli zajímavému obalu a barvě sprcháče jsem si je pořádně prohlédla a "očuchala" no a zůstala jsem stát s otevřenou pusou. Fakt nádherně voní..! Nejvíc mě omráčila ta čokoláda, ta je prostě boží a normálně jsem měla chut ten sprcháč sníst:DD..Opravdu super..!:) Tím pádem se okamžitě dostal na první místo v mém osobním wishlistu a nebudu klidně spát ,dokud mi nebude stát v koupelně:D.. Ukázka:


Nové sprcháče od palmolive. Vedeme ještě merunkový, ale ten na fotce chybí. Jahoda voní taky krásně, ale na okoládu nemá. Vanilka má spíš takovou jemnjší vůni.Oblíbenec..!:))
Až si splním sen a bude můj, tak napíšu jaký je:).. Doufám že bude super...!

Růžové dílo hotovo..!:)

7. září 2015 v 14:30 | **Margot-ka* |  Moje různé pokusy
Taak jak jsem tu posledně dávala článek jak se mi hrozně líbí barevné vlasy a jak bych chtěla něc podobnýho, tak na tom pomalu pracuju. Začínám zlehka, páč změnit černou na cokoliv jinýho je obecně velký problém:D..Po několika odbarveních se mi podařilo udělat si vzadu růžový pruh.. na první pokus jsem to chtěla právě dozadu (kdybych to dokonila at to není tolik vidět:D) a myslím, že výsledek není špatný:).. Postupně bych to chtěla rozšířit (třeba podbarvení) nebo k tomu přidat fialovou:).. na první fotce to vypadá červeně, ale je to jen haluz, fakt je to růžový (bude vidět na dalších v cč) :D
Jackass: Děda Mizera

7. září 2015 v 13:21 | **Margot-ka* |  Filmy & seriály


Obsah:

86letý Irving Zisman, pod jehož mejkapem se skrývá Johnny Knoxville, je na cestě napříč Amerikou, s nejnepravděpodobnějším společníkem, jeho 8letým vnukem Billym. Můžeme se těšit na šílené výlety natočené skrytou kamerou. Cestou Irving představí mladému a vnímavému Billymu spoustu lidí, míst a situací při kterých dávají nový význam termínu "výchova dětí". Duo se setkává nespokojenými dětmi na soutěži krásy (a jejich stejně nespokojenými matkami), truchlícími v pohřebního ústavu a spoustou nic netušících občanů. Skuteční lidé v neskutečných situacích vytvářejí neskutečnou komedii.

můj pohled v cč:)


Outfit z Polyvore 28

7. září 2015 v 12:15 | **Margot-ka* |  Moje outfity z Polyvore
Tak ja už víte mám straašně moc času dneska:) vymysleal jsem na polyvore další outfit:D.Tentokrát je trocu netradiční, občas náznaky pánského stylu, ale myslim že se mi celkem povedl:)
bunda: www.stylebop.com
kalhoty: www.net-a-porter.com
boty: www.topshop.com
rukavice: www.pinkqueen.com
kabela: www.bloomingdales.com
klobouk: www.zimmermannwear.com

Avicii - Waiting For Love

7. září 2015 v 11:45 | **Margot-ka* |  Hudba

www.youtube.com