--> Dotaz? Nápad? Problém? Pište SEM

--> Pomozte mi vyřešit moje LETNÍ DILEMA TADY :)

--> Spřáteluju TADY :)


Jackass: Děda Mizera

7. září 2015 v 13:21 | **Margot-ka* |  Filmy & seriály


Obsah:

86letý Irving Zisman, pod jehož mejkapem se skrývá Johnny Knoxville, je na cestě napříč Amerikou, s nejnepravděpodobnějším společníkem, jeho 8letým vnukem Billym. Můžeme se těšit na šílené výlety natočené skrytou kamerou. Cestou Irving představí mladému a vnímavému Billymu spoustu lidí, míst a situací při kterých dávají nový význam termínu "výchova dětí". Duo se setkává nespokojenými dětmi na soutěži krásy (a jejich stejně nespokojenými matkami), truchlícími v pohřebního ústavu a spoustou nic netušících občanů. Skuteční lidé v neskutečných situacích vytvářejí neskutečnou komedii.

můj pohled v cč:)


Tenhle film mě doporučil kamoš, že se u něj docela zasmál. Doma jsem si ho hned našla a jelikož jsem hned v názvu viděla že patří "pod" Jackass, řekla jsem si, že to bude super:)
Po shlédnutí dávám Dědovi mizerovi tak 50 na 50. Je fakt, že jsou tam super scénky, u kterých jsem sed dost zasmála, ale taková ta "pojící vata" mezi scénkama je fakt zabití času.
Podle mě je film faj třeba když jste dneska jak já doma a nemáte co dělat, ale třeba do kina bych na to nešla:D..Navíc klasický Jackass je podle mě mnohem vtipnější:)
Co se mi na něm líbí je to, že film je polohraný, takže se tam objevují postavy z veřejnosti, které ani neví, že jsou souástí filmu. Můžeme tady teda vidět reakce normálních lidí na výmysly Dědy Mizery.
Jak říkám, některé scény jsou fajn, něktéré úplně super a občas vůbec..a tak nějak se to střídá:D

Kdyby náhodou, trailer:)

WWW.youtube.com
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl/a jsem tady:)

Ano:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama