--> Dotaz? Nápad? Problém? Pište SEM

--> Pomozte mi vyřešit moje LETNÍ DILEMA TADY :)

--> Spřáteluju TADY :)


Co mě zaujalo

Nové sprchové gely z řady Palmolive

7. září 2015 v 17:50 | **Margot-ka*
Nedávno k nám do obchodu dorazili novinky a mezi nimi i tyhle sprchové gely od Palmolive. Nikdy pře dtím jsem značku Palmolive nijsk zvlášt nepoužívala a ani mě nezaujala..ae to se ted změnilo:D..
Kvůli zajímavému obalu a barvě sprcháče jsem si je pořádně prohlédla a "očuchala" no a zůstala jsem stát s otevřenou pusou. Fakt nádherně voní..! Nejvíc mě omráčila ta čokoláda, ta je prostě boží a normálně jsem měla chut ten sprcháč sníst:DD..Opravdu super..!:) Tím pádem se okamžitě dostal na první místo v mém osobním wishlistu a nebudu klidně spát ,dokud mi nebude stát v koupelně:D.. Ukázka:


Nové sprcháče od palmolive. Vedeme ještě merunkový, ale ten na fotce chybí. Jahoda voní taky krásně, ale na okoládu nemá. Vanilka má spíš takovou jemnjší vůni.Oblíbenec..!:))
Až si splním sen a bude můj, tak napíšu jaký je:).. Doufám že bude super...!

Makeup Tutorial: Tyrkysové líčení

4. září 2015 v 17:07 | **Margot-ka*

WWW.youtube.com

Dermacol Aroma Ritual: Krém na ruce

4. září 2015 v 14:10 | **Margot-ka*

Tak jsem po nějaké době co chodim do práce usoudila, že potřebuju krém na ruce. Mám je celkem zničené a hrozně se mi vysouší. Máme sice v drogerce plno krémů na ruce, ale jelikož já chcu nějaký co by mi i voněl, koukala jsem po krémech od Dermacolu. Sice jsem psala, že jejich nový sprchá mě moc nenadchnul, ale třeba to ted bude jiné. Navíc vim že kamoška dřív jeden měla a strašně krásně voněl.. a dlouho:D.. Takže jsem se dívala po této značce.Všechny už mám načichané a nejvíc se mi zalíbila vůně "černá třešen" (na obrázku úplně vlevo).
Tak uvidiím.) Až budu mít koupené, napíšu výsledek:D
Jestli máte s tímto výrobkem nejaké zkušenosti tak pište budu ráda:)

Barevné vlasy

3. září 2015 v 12:30 | **Margot-ka*
Vždycky se mi mooc líbily barevné vlasy.. Nejvíc do růžova nebo fialove a chcu to někdy zkusit. Ted mám dlouhé černé vlasy a vzadu dole jeden podbarvený růžový pruh (jen tak pro začátek.D)..vim že kdybych šla naráz na celou hlavu, asi bych skončila plešatá... no a tak aspon slintám nad obrázkama...zatím .D..Co na to říkáte, šli byste do toho..?:D
Víc krásné inspirace v cč:)

Makeup Tutorial: Líčení podle Elsy

1. září 2015 v 15:10 | **Margot-ka*
Tentokrát tu mámě něco pohádkového:D..Návod na makeup podle Elsy z pohádky "Frozen" (Ledové království) .
Ano, uričitě to není líení na aždý den, ale pokud chcete být za princezny, nebo se chystáte na nějakou tematickou party, proč ne..:)

WWW.youtube.com

Makeup Tutorial: Tmavé oči&nahé rty

15. srpna 2015 v 12:05 | **Margot-ka*
Tak tu mám opět jednu inspiraci k líčení:) V létě je všude samá party a na tu je dobre se pekně namalovat..!:D..prosiim:)


WWW.youtube.com

Makeup Tutorial: Kočičí oči zlatá&černá

14. srpna 2015 v 20:40 | **Margot-ka*
Našla jsem další pěknou inspiraci k líčení. Tentokrát je to trochu tmavší, rozhodně jen na večerní akce (nebo pro odvážné přes den:D) Zlatočerná kombinace se mi odjakživa líbí jak u oblečení tak i u líčení a tohle bych někdy chtěla rozhodně vyzušet:)
Díky silnější horní lince vypada oko opravdu jak kočičí a podle mě je tam vidět i menší nádech exotiky:)

www.youtube.com

Makeup Tutorial: Třpytivé hnědé stíny

14. srpna 2015 v 0:41 | **Margot-ka*
Občas se podívám na videa různých návodů na líčení na youtubku abych měla nějakou inspiraci nebo tam najdu něco co bych chtěla vyzkoušet. Dneska mě zaujalo tohle třpytivě hnědé líčení pro modré oči. Možná ho někdy vyzkouším na nějakou party, nebo společenskou akci:D :)


www.youtube.com

Tak co, líbí se vám?:)

Sprchový gel Dermacol Aroma Ritual

13. srpna 2015 v 12:15 | **Margot-ka*


O těchto sprcháčích jste už určitě slyšeli. A pokud neslyšeli, tak viděli v televizi, určitě..!:D
Mě zaujaly už před nějakou dobou a jsem rohodnutá že si určitě nejký pořídím. Ovšem problém byl v tom, jaký?!

Téměř půl roku pracuju v drogerii a když tam zrovna není moc lidí tak sleduju výrobky, dívám se tak co bych chtěla/potřebovala a mnohokrát jsem se už zastavila u těchto sprcháčů s tím že už si konečně nějaký vyberu. Mám už všecky "očuchané", takže vím do čeho bych šla, jen jsem prostě nevěděla, protože každý má svou originální vůni.:D

Teď už mám ale svůj vysněný tip, který nedávano přišel do obchodů - Irská káva


no nebudu kecat, jak jsem si čuchla k tomuhle, bylo vymalované. Tahle netradiční vůně pro sprcháč mě hned zaujala no a jelikož jsem veeelký milovník kafe a bez pořádného raního hrnku nedám ani ránu, (nebo jsem až do odpoledne mrtva:D), je to to pravé pro mě.
Takže jednoduše řečneno, tahle věc je momentálně na prvním místě mého zájmu na při první příležitosti jdu do toho:)
Pak sem napíšun jak jsem s ním spokojená (věřím, že budu:D)

Schválně, máte ho někdo??.) kdyžtak piště názory:)
 
 

Reklama